„Vacu Body Space“ treniruotė

Greitas būdas ir efektyvus lieknėjimo būdas

„Vacu Body Space“ – tai aukščiausios kokybės įranga, skirta pagerinti fizinę būklę. Šios procedūros principai – tai efektyvus riebalų deginimas slėgiu (vakuume). Ši procedūra gali būti lyginama su stipria treniruote raumenims, o vakuumo pagalba pasiekti rezultatai tiesiog stulbina.

Bodyroll.lt - "Vacu Body Space" treniruotė

Tai itin greitą poveikį suteikianti procedūra, kuri trunka tik 30 minučių, bet dėl unikalaus infraraudonųjų spindulių ir vakuumo poveikio greičiau pasiekiami rezultatai bei sparčiai didėja fizinis aktyvumas. Sportuojant įprastomis sąlygomis kilogramai pradeda tirpti tik po 30min., tačiau su Vacu Body-Space , riebalai deginami jau po pirmųjų 5 min. Ji ypač aktuali moterims, kurių šlaunų bei sėdmenų srityse, taip pat aplink juosmenį ir klubus linkę kauptis riebalai.

Bodyroll.lt - "Vacu Body Space" treniruotė

Kaip tai veikia?
Einant bėgimo takeliu, esančiu Vacu Body Space kapsulės viduje, apatinę kūno dalį veikia kapsulėje susidariusio vakuumo slėgis. Tai sukelia pasipriešinimą ir padeda aktyvinti kraujotaką šlaunų, liemens, klubų bei sėdmenų srityse. Pagrindinis šios procedūros tikslas – stiprinti raumenis, skaidyti riebalų sluoksnį, esantį po oda, taip pat šalinti iš organizmo toksinus, gerinti medžiagų apykaitą ir odos tonusą. Treniruotės trukmė tik 30 min.

Šios procedūros dėka:

  • kūno formos tampa dailesnės
  • mažinamas antsvoris bei celiulitas
  • kūnas tampa stangresnis
  • kūno dalių apimčių mažinimas